Wirtualny Klub Szachowy

Wirtualny Klub Szachowy zaprasza Państwa na interaktywne zajęcia online. Zajęcia będą się odbywały w grupach dostosowanych do umiejętności od początkujących do zaawansowanych. Będą obejmowały naukę zasad, taktyki, strategii i planowania oraz wzorców szachowych. Zajęcia są interaktywne tzn., że można wykonać ćwiczenia samodzielnie w trakcie zajęć.

Chcesz lepiej grać w szachy, znacząco podnieść swoje umiejętności, rozumieć każdy wykonywany ruch? Nauka gry z zastosowaniem wzorców jest właśnie dla Ciebie.

Jak się zapisać:

Na stronie www.kskrak.pl, wybierz w formularzu odpowiednią grupę i wyślij zgłoszenie.

Zajęcia w godzinach od 17:15 do 18:00 od poniedziałku do piątku (inne terminy do uzgodnienia). Zajęcia trwają 45 minut.

Połączenie jest przez zoom, proszę wcześniej zarezerwować termin wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy:

  lub wysyłając maila na szachywkskrak@gmail.com.

  Zwrotnie zostanie wysłany link i hasło do zajęć.

  Lekcje w internecie

  Oprócz zajęć w grupie z trenerem dostępne są, dla naszych zawodników: kursy, lekcje i testy w internecie. Dzięki temu zadania są dostosowane do poziomu i umiejętności każdego gracza.

  O nas

  Stowarzyszenie KS KRAK jest organizacją powstałą w celu promocji wyjątkowej i nowatorskiej metody gry w szachy. Misją Klubu Szachowego Krak jest nauka logicznego i twórczego myślenia poprzez wzorce. Jest to innowacyjna metoda, która nawet kilkukrotnie przyspiesza naukę gry w szachy.
  Stworzył ją pasjonat tej gry, pedagog, instruktor szachowy i informatyk. Powstała dzięki połączeniu wiedzy programistycznej z szachową, dlatego może być wstępem do programowania.

  Zrozumienie wzorców, które są kluczem do szybkich postępów w nauce, pozwala błyskawicznie rozpoznać prawidłowe posunięcie. Metoda ta pozwala w krótkim czasie zrozumieć zasady gry, jak również opanować ją na takim poziomie, by wygrywać z silnymi, a nawet znacznie lepszymi zawodnikami. Nasza kadra to doświadczeni pedagodzy i instruktorzy.

  Ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Dzielimy się naszą wiedzą i pasją rozwijając ją u wszystkich szachistów. Nasi zawodnicy osiągają znaczne postępy w krótkim czasie.

  Zapraszamy na zajęcia

  Blog

  Wirtualny Klub Szachowy 2021

  W nowym roku 2021 zapraszamy dzieci, młodzież i odrosłych na zajęcia w Wirtualnym Klubie Szachowym. Działa już kilka grup na różnym poziomie zaawansowania, na zajęciach uczymy się potrzebnych elementów gry tj. taktyka czy strategia i plan. Zwracamy szczególną uwagę na wzorce. Naszą metodą i treningiem jeden z zawodników osiągnął ranking 1842 na lichess.org w rozwiązywaniu …

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Szachy:

  Tel. 515 295 882,
  e-mail: szachywkskrak@gmail.com

  Programowanie:

  Tel. 515 295 882,
  e-mail: apeducloud@gmail.com.